Modelio

Prywatne opinie i porady dotyczące stylu ubierania się i najnowszych trendów mody.

Bez kategorii

Jaka sukienka do blond włosów? – najlepszy wybór pod ten kolor

Jaka sukienka do blond włosów? – najlepszy wybór pod ten kolor

Być może zastanawiasz się, jaką sukienkę dobrać do blond włosów? Istnieje kilka kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Powinnaś wziąć pod uwagę kolor swoich oczu i odcień skóry, ponieważ sukienki mogą podkreślić lub zepsuć Twoją urodę. Ciepłe blondynki preferują odcienie czerwieni i różu, a chłodne – fioletu lub czerni. Na wieczorne wyjście wypróbuj różową lub fioletową sukienkę, ale pamiętaj o dodaniu do niej akcentów, które sprawią, że będzie się wyróżniać.

Możesz także spróbować nosić chłodne kolory. Jasne odcienie niebieskiego i zielonego mogą wydobyć pasemka z Twoich blond włosów. Powinnaś jednak unikać kolorów o silnym ciepłym podtekście, takich jak żółty. Unikaj także odważnych wzorów na włosach, gdyż mogą one przytłoczyć Twoje rysy twarzy. Jasne kolory, takie jak camel, są dobrym wyborem, jeżeli chcesz wydobyć złote refleksy z Twoich włosów. Mogą one również sprawić, że Twój blond znajdzie się w centrum uwagi!

Kolory, które dobrze wyglądają na blondynkach, to szmaragdowa zieleń, szkarłatna czerwień i delikatny róż. Ciemniejsze kolory, takie jak burgund i purpurowe bordo, nie są korzystne dla blondynek. Jasne blondynki powinny stosować kolory neutralne, takie jak biały i czarny. Kolory te są łatwe do zestawienia z każdym makijażem i uzupełnią Twój blond kolor włosów. Oprócz tych podstawowych wskazówek, możesz także wypróbować kolory takie jak niebieski i różowy.

Wybierając kolor, trzymaj się z dala od kolorów o chłodnym podtekście. Na przykład, blondynki o chłodnej tonacji powinny unikać odcieni niebieskiego i czarnego, ponieważ te kolory będą miały negatywny wpływ na ogólny wygląd Twoich włosów. Osoby o ciepłym odcieniu blondu powinny unikać kolorów ciepłych, takich jak czerwony i pomarańczowy. Wyglądają one zbyt surowo na jasnych karnacjach. Aby tego uniknąć, wybierz ciemny odcień granatu, który jest bliskim odpowiednikiem czerni, ale jest od niej o stopień cieplejszy.

Sprawdź:   Jaka sukienka do kabaretek? - moje dopasowanie

Równie ciekawe tematy

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *