Modelio

Prywatne opinie i porady dotyczące stylu ubierania się i najnowszych trendów mody.

Bez kategorii

Jaka sukienka na 18? – podpowiadam

Jaka sukienka na 18? – podpowiadam

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z egeopolska.com.pl

Jaka sukienka na osiemnaste urodziny? Świetnym wyborem będzie prosta sukienka t-shirtowa z marszczeniami. Można ją zestawić z wysokimi butami i naturalnym makijażem. Cekinowa kopertówka również będzie miała duże znaczenie. Twoje 18 urodziny powinny być niezapomnianą nocą, więc ubierz się odpowiednio. Nie bój się pokazać swoich krągłości w seksowny i ekstrawagancki sposób.

Jeśli martwisz się, jak dopasować talię, powinnaś założyć halkę. Halka to lekka bielizna, która podtrzymuje talię, a jej rozmiar można łatwo regulować za pomocą sznurka ściągającego. Można też wybrać halkę ozdobną, która doda klasy Twojemu strojowi. W XVIII wieku koronki były drogie, a służba nosiła ich niewiele lub nie nosiła ich wcale. Z tego powodu koronki były często oddzielane od sukni, aby można je było łatwo wyprać.

Innym popularnym strojem z XVIII wieku jest szata francuska. Suknia ta jest uważana za kwintesencję stroju z XVIII wieku i do dziś jest chętnie wybierana przez wiele kobiet. Ma ona niski dekolt, dopasowane gorsety i wąskie rękawy. Często dodawano do niej także worek z tyłu i spódnicę. Niezależnie od tego, jaki rodzaj szaty wybierzesz, będziesz wyglądać olśniewająco!

Suknia z XVIII wieku jest znana z bogactwa. Drogie peruki, bogate hafty i pełne spódnice były normą dla kobiet w XVIII wieku. W V&A można zobaczyć przykłady męskiego i damskiego stroju dziennego. Mantua, czyli szeroka suknia noszona podczas ceremonii dworskich, jest doskonałym przykładem arystokratycznego stylu osiemnastowiecznej odzieży dziennej.

Równie ciekawe tematy

Sprawdź:   Jaka sukienka na wieczór panieński? - skuteczny wybór

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *