Modelio

Prywatne opinie i porady dotyczące stylu ubierania się i najnowszych trendów mody.

Bez kategorii

Jaka sukienka do figury jabłka? – najlepszy pomysł

Jaka sukienka do figury jabłka? – najlepszy pomysł

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z gadambolubie.pl

Ustalenie, jaką sukienkę kupić do swojego kształtu ciała, jest bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać. Istnieją trzy podstawowe kształty, które mogą sprawić, że ubieranie się stanie się obowiązkiem – seksowna, krągła i klepsydra. Wszystkie te trzy kształty mają specyficzne cechy, które sprawiają, że idealnie pasują do nich różne sukienki. Zacznij od przyjrzenia się swojemu kształtowi ciała. Sylwetka w kształcie klepsydry ma wydłużoną, dobrze wyproporcjonowaną klatkę piersiową i zaznaczoną talię.

Sylwetka klepsydry potrzebuje sukni, która podkreśli jej krągłości. Ciężka, obszerna tkanina może sprawić, że będziesz wyglądać na większą niż jesteś w rzeczywistości. Wybieraj lekkie tkaniny, które mają wystarczającą strukturę, aby wyeksponować Twoje krągłości bez ich przytłaczania. Z kolei sukienka z dekoltem typu scoop sprawi, że Twoja sylwetka będzie wydawała się szersza niż w rzeczywistości. Z kolei sukienka z wysokim dekoltem i bez rękawów sprawi, że Twoja sylwetka będzie wyglądać bardziej seksownie.

Jeśli nie jesteś pewna, jaka sukienka będzie pasować do Twojej figury, spróbuj wyobrazić sobie, jak będziesz wyglądać, gdy ją założysz. Na przykład obszerna spódnica może sprawić, że talia będzie wydawać się mniejsza. Upewnij się, że spódnica ma długość co najmniej do kolan, aby była bardziej dopasowana. Obszerna spódnica może także dodać objętości biustowi, biodrom i kieszeniom. Chociaż ten typ sukienki nie jest idealny dla Twojej figury, możesz wykorzystać go jako okazję do wyeksponowania swoich krągłości! Pamiętaj jednak, by unikać prostych linii i pudełkowatych krojów. Unikaj ozdób na biuście i ramionach.

Równie ciekawe tematy

Sprawdź:   Jaka sukienka na duży brzuch? - dobra kreacja?

Share this post

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *